Hliníková okna a dveře

Existuje tisíc důvodů proč jsou hliníková okna a dveře ideálním řešením do Vašeho domu, bytu či komerčních prostor.

Vynikají výbornými tepelnými i akustickými vlastnostmi, jelikož hliník jako materiál je velmi dobrý vodič tepla. Je to materiál nehořlavý a spolu s výhodnými doplňky vytváří různé stupně požární odolnosti. Oproti jiným kovům hliník nerezaví a při správném zacházení Vám zaručuje dlouholetou životnost.

Hliníkové systémy se dokonale přizpůsobují moderním trendům. Díky hliníkovým produktům získá budova originální vzhled. Hliníková okna můžete zachovat v původní barvě kovu, aniž byste se museli obávat jejich zestárnutí. Pro nepříznivce studeného kovu nabízíme výběr z mnoha druhů barev.

Díky hliníku jsou dveře velmi lehké, snadno otevíratelné i uzavíratelné a navíc velmi odolné. Díky tuhosti a pevnosti materiálu, lze vyrábět široký výběr rozměrů dveří. Vybírat můžete s nepřeberného množství ploch dveří s různými typy výplní. Pro ruční otevíraní je k dispozici řada konstrukcí – jednokřídlé, dvoukřídlé, se světlíkem apod. Navíc hliníkové dveře zaručují maximální pocit bezpečí, jelikož hliníkové profily jsou výjimečně silné a odolné proti jakékoliv deformaci.