Kovovýroba a zámečnictví Sokol

Kvalitních zámečníků není v poslední době mnoho. Ovšem stále se dají ještě najít takové firmy, které svou práci perfektně ovládají a dodají zákazníkovi vše v nejkratším možném čase. Příkladem takto spolehlivé a kvalitní firmy je například i Zámečnictví Sokol z Veverské Bítýšky. Právě o ní bychom vám dnes rádi pověděli trochu více informací. Myslíme si totiž, že podporovat firmy, které odvádějí velmi dobrou práci, se musí.

Firma nabízí své služby již přes 22 let

Jedním z ukazatelů toho, že Zámečnictví Sokol patří mezi kvalitní firmy, pro vás může být již doba, po kterou své služby nabízejí zákazníkům. V letošním roce tomu bude více než 22 let, kdy začali se zámečnickými pracemi. Od té doby mají na svém kontě nespočet zábradlí, pevné ocelové konstrukce a další atypické výrobky v Brněnském regionu i za jeho hranicemi. Všechny z nich mají dlouhou životnost a samozřejmě u nich platí i firemní slogan „Co my svaříme, to drží!“.Firma se může pochlubit i tím,že za toto období nemá reklamace na svojí práci.

Jaké věci u nich lze objednat?

Nabízejí kompletní zámečnické práce. Lze si u nich tedy objednat například garážová či průmyslová vrata, malé OK konstrukce typu hala, schodiště, brány s pohonem i bez, ploty, zábradlí, rozvaděče a plechové skříně, a to i nerezové. Firma se čím dál víc zabývá výrobou vybavení konstrukčního typu pro podniky,ať už jde o stoly, regály, stojany, odpadní, manipulační a skladovací techniku a výrobky plynoucí z potřeb pro zajištění chodu výroby toho či onoho podniku. Vše na míru dle dohody a výkresů. U každého z těchto výrobků je zaručena vynikající přesnost a perfektní kvalita. Věříme tedy, že se službami Zámečnictví Sokol budete stejně spokojeni, jako velké množství zákazníků před vámi. Jaké práce si objednávali, tak to můžete vidět například v sekci „Reference“ na webu zamecnictvi-sokol.cz.

Ke každému z klientů přistupují naprosto individuálně a snaží se vyhovět všem jeho požadavkům. V případě potřeby zajistí revizní zprávu a dodají veškerou technickou dokumentaci. Zařídí pro vás tedy všechno, co byste kdy mohli potřebovat, a věříme, že jejich služby tak budete rádi a často využívat.

Více informací najdete na www.zamecnictvi-sokol.cz.