Kovovýroba a zámečnictví

Kvalitních zámečníků není v poslední době mnoho. Ovšem stále se dají ještě najít takové firmy, které svou práci perfektně ovládají a dodají zákazníkovi vše v nejkratším možném čase. Příkladem takto spolehlivé a kvalitní firmy je například i DMBAU s.r.o. Právě o ní bychom vám dnes rádi pověděli trochu více informací. Myslíme si totiž, že podporovat firmy, které odvádějí velmi dobrou práci, se musí.

Firma nabízí své služby již přes 10 let

Jedním z ukazatelů toho, že DMBAU s.r.o. patří mezi kvalitní firmy, pro vás může být již doba, po kterou své služby nabízejí zákazníkům. V letošním roce tomu bude více než 10 let, kdy začali působit ve svém oboru. Od té doby zrealizovali už desítky zakázek a získali spoustu spokojených zákazníků. Jejich cílem je vytvořit kvalitní stavbu a moderní vzhled domů.

Jaké věci u nich lze objednat?

Nabízejí kompletní zámečnickou výrobu. Lze si u nich tedy objednat například schodiště, vjezdové brány s pohonem i bez, ploty, zábradlí, portály včetně skla nebo nerezová zábradlí. Firma se kromě zámečnictví zabývá také rekonstrukcemi nebo výstavbami rodinných domů na klíč, sádrokartonářskými pracemi a zateplováním fasád. Věříme tedy, že se službami DMBAU s.r.o. budete stejně spokojeni, jako velké množství zákazníků před vámi. Jaké práce si objednávali, to můžete vidět například v sekci „Realizace“ na jejich webu.

Ke každému z klientů přistupují naprosto individuálně a snaží se vyhovět všem jeho požadavkům. Zařídí pro vás tedy všechno, co byste kdy mohli potřebovat, a věříme, že jejich služby tak budete rádi a často využívat.

Více informací najdete na www.dmbau.cz.