Kvalitní potrubí pro vzduchotechniku

Vzduchotechnika se stává nezbytností i v našem podnebí, ať už ve výrobních provozovnách, či domácnostech. Její hlavní funkcí je, že přivede potrubím do Vašich interiérů čerstvý vzduch a odvede použitý pryč. Díky tomu se budou cítit obyvatelé domu, či pracovníci firemní haly svěží a bude se jim ve zdravém prostředí i lépe pracovat. Bez vzduchotechniky se dnes neobejdou hotely, obchodní domy, divadla, či nemocnice. Jestliže plánujete vzduchotechnické potrubí zavést do Vašich interiérů, obraťte se na profesionály. Zajistí pro Vás vzduchotechniku na klíč, podle Vašich představ.

Zástupci firmy se s Vámi sejdou na místě a navrhnou Vám ideální řešení napojení klimatizace v rámci prostoru, spolu s časovým a finančním plánem prací. Za pomocí moderních technologií a strojů následně vyrobí potrubí přesně na míru. Po zavěšení do prostoru obeznámí Vaše zaměstnance s ovládáním vzduchotechniky a domluví s Vámi servis a pravidelnou kontrolu provozu.

Při plánování vzduchotechniky musíte také zvolit, o jaké potrubí máte zájem.  Nejčastěji používané je kruhové potrubí a SPIRO potrubí. Kruhové potrubí se vyrábí většinou z pozinkovaného plechu, ale může být i nerezové. Jednotlivé prvky se spojují zasouváním do sebe, nebo pomocí přírub. Stejně tak SPIRO potrubí je možné zhotovit z nerezu, nebo pozinkovaného plechu. SPIRO potrubí může přepravovat i rozdrcený papír a dřevo.

Jestliže hledáte specialisty na vzduchotechniku, oslovte s důvěrou naši firmu GIOMETAL s.r.o, jsme odborníci na potrubí vzduchotechniky, používáme pouze moderní stroje švýcarské kvality na jeho výrobu. Potrubí je proto přesné a kvalitně zpracované. Při výrobě dodržujeme dané normy a na plechy máme atesty a certifikáty výrobce. Svařovaná místa ošetřujeme zinkovým sprejem. Obraťte se na naše zaměstnance s jakýmkoliv dotazem, rádi s Vámi proberou veškeré detaily zavěšení a provozu vzduchotechnického potrubí.