Nerezová a uhlíková ocel

Nerezová ocel je jednou z nejvyužívanějších materiálů při výrobě velkého množství produktů. Můžeme ji vidět takřka každý den, skoro všude. Není divu, že je tak hojně používaná, jelikož výhody tohoto kovu jsou opravdu veliké. Už jenom fakt, že jakýkoliv výrobek vyrobený z nereze nepodléhá korozi, tedy nezrezne za žádných okolností. Ať už je vystavena vlhku nebo dešti, její vzhled se nezmění. Žádná zrezivělá místa na ní ani po působení nepříznivých přírodních vlivů nenajdeme. Velkou řadu věcí vyrobených právě z této oceli můžeme najít například v kuchyni či koupelně. Ovšem velké uplatnění našla především ve výrobě trubek nebo například hutního materiálu, objímek nebo závitových tyčí.

Velkým konkurentem nereze je uhlíková ocel, která stejně tak nezrezne, avšak může časem nepatrně měnit svůj barevný odstín. Vyžaduje tady potřebu důkladnější péče, abychom předešli případnému poškození, ale o výhody při jejím použití samozřejmě také není nouze. Je velmi důležitou součástí například průmyslu, a co je ještě důležitější, její použití je ekonomicky výhodné. Velmi často ji můžeme v běžném, každodenním vidět například v podobě čepele nožů. Mnohem častěji ale bývá využita v podobě součástek potřebných například k rozvodům tepla, suchého vzduchu a podobně.

Někdy může být těžké sehnat produkty právě z těchto druhů oceli. Jsme společnost Metalsteel a zabýváme se prodejem výrobků z oceli pro maloobchodní i velkoobchodní odběratele. Nabízíme široký sortiment výrobků. Pokud sháníte trubkypříruby, kolena, závitové fitinky a další, jsme Vám plně k dispozici. Pokud si nevyberete přímo z našich katalogů, můžeme se s Vámi na základě Vaší poptávky individuálně domluvit na dodání Vámi požadovaného výrobku.

METAL STEEL s.r.o.
Olomoucká 164 b)
627 00 Brno
Česká republika
www.metalsteel.com