Paletové nástavce pro přepravu výrobků

Paletové nástavce fungují jako nástavba na paletu, na kterou se může složit náklad. Dřevěné prvky k sobě spojují nýtované i narážecí panty. Představují chytré řešení pro skladování nebo převoz materiálů. Hodí se pro zboží, které potřebuje zabezpečení při přepravě.  Ohradová paleta se skládá z dřevěných bočnic, spojených v rozích ocelovými panty. Výsledkem je bezpečný celek, na který se přidávají další dílce. Hodí se zejména pro firmy, které vyrábí součástky drobných rozměrů.

Velkou výhodou je stohovatelnost, je možné skládat zboží průběžně, čímž se šetří skladovací prostor. Nástavce jsou skladné a nezabírají moc místa, což se při skladování hodí. Na víko je možné přidělat úchytky, panty, madla. Do ohrady se mohou vložit přepážky a vytvořit prostor pro menší a sypké zboží, jako jsou odlitky, nebo součástky pro auta.

Jestliže zvažujete pořízení ohradových palet, obraťte se na naši firmu, jsme specialisté na obalové materiály. Specializujeme se na výrobu dřevěných obalů, zaměřujeme se na všechny služby v logistické činnosti.  Na trhu působíme od roku 1997, naše výrobky dodáváme zejména strojírenským a potravinářským firmám. Naši odběratelé jsou také zákazníci z Rakouska, Itálie, Belgie, USA a Číny. Máme licenci na výrobu a opravu palet EUR. Paletové nástavce se uplatňují v mnoha odvětvích průmyslové výroby, díky šetření prostoru a snadnější přepravě výrobků. Paletové nástavce váží přes 10 kg a vyrábí se na základě normy. Oslovte naše zaměstnance, proberou s Vámi veškeré dotazy a poradí Vám, jaké ohradové palety jsou vhodné pro Vaši firmu a podnikání. Vaše zboží tak bude v bezpečí přepravováno na jakékoliv vzdálenosti.  Pro výrobu dřevěných obalů nakupujeme kulatinu a řezivo od regionálních dodavatelů. Napište nám přes kontaktní formulář a my Vám obratem odpovíme.