Zaměstnavatel roku 2015

V minulých dnech se konal již 13. ročník prestižní soutěže Zaměstnavatel roku. Jako každým rokem zde byla i letos velká konkurence průmyslových, bankovních a poradenských služeb. Soutěž zaměstnavatel roku má více kategorií, tak aby byla tato soutěž spravedlivá.
Ocenění Zaměstnavatel roku 2015 v regionu a Nejžádanější společnost (The Most Desired Company 2015) v regionu získala otrokovická firma Continental Barum. Cenu The Most Desired Company 2015 získávají firmy, které jsou mezi studenty vysokých škol nejžádanější a nejatraktivnější zaměstnavatelé.
Pro zaměstnance firmy, která získá tolik ocenění v této soutěži, to znamená větší jistotu, že neztratí své místo. Zaměstnanci jsou dobře odměňování, mají dostatečnou mzdu a pravidelné benefity. Oceněná firma, ale myslí nejen na své zaměstnance, ale i na menší místní instituce, které společensky podporuje.
Společnost Continental je mezinárodní dodavatel pro automobilový průmysl, výrobce pneumatik a průmyslový partner, neustále pracuje na vývoji nových inteligentních technologií pro převoz lidí i zboží. V roce 2014 dosáhl tento koncern se svými pěti divizemi Chassis & Safety, Interior, Powertrain, Pneumatiky a ContiTech obratu okolo 34,5 miliard eur a zaměstnává přibližně 200 000 pracovníků v 53 zemích. V české republice má sídlo v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Otrokovicích a Trutnově.

Zdroj: Svět průmyslu