Stěhování strojů jde snadno a rychle, víme jak na to

Díky rozsáhlému vozovému parku, který je přizpůsobený pro nejnáročnější a nejsložitější přepravu těžkých strojů, nákladu, továrních a energetických prvků, budeme vaším partnerem a garantem bezpečnosti při přepravě. Pro vhodnou realizaci vaší přepravy nabízíme široký a zkušený tým odborníků. Zajistíme nejen bezpečnost přepravy, ale také bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

Jsme připraveni realizovat jakýkoli projekt bez ohledu na jeho složitost a obor podnikání. Disponujeme vysoce vyvinutými metodami a přepravním zařízením přizpůsobeným pro všechny typy továren a zařízení. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili pravidelnou údržbu, výměnu a modernizaci našeho vozového parku. Postaráme se o všechna potřebná povolení a připravíme kompletní přepravní dokumentaci pro dobu přepravy těžkých strojů a nákladů.

Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní přepravou strojů a veškerých technologií ve všech průmyslových odvětvích. Váš stroj přestěhujeme vždy rychle a maximálně efektivně. Uvědomujeme si, že každá přeprava má svá specifika. Každé cestě nejprve předchází důkladné plánování, poté zajistíme odpojení a demontáž stroje. Za pomoci naší těžké techniky váš stroj naložíme a převezeme jej do cílové destinace. I tam se o vše postaráme za vás. Váš stroj opět složíme a uvedeme do provozu. Vše za nejpřísnějších podmínek.

Zavolejte nám, nebo pošlete e-mail a vše zajistíme za vás. Provedeme odborný posudek a návrh nákladů na stěhování vašich strojů. Zaručujeme okamžitou reakci a komplexnost našich služeb.