Vyberte si kvalitní brusné pásy za dobrou cenu

Pokud pro svoji práci potřebujete brusné pásy, obraťte se na profesionální obchod. V současnosti je k dispozici velká nabídka papírových a plátěných brusných pásů. Podle Vašich potřeb si vyberte vhodnou šířku a hrubost pásů.

Hrubost pásu zvolte podle jeho použití, při práci na odstranění starého materiálu zvolte vyšší číslo pásu, a během prací na dočištění přebruste svůj výrobek nižším číslem pásu. Také podle rozměru Vaší brusky si vyberte potřebný rozměr brusných pásů, tak aby Vám vyhovoval pro práci.

Brusné pásy plátěné mají dlouhou dobu trvanlivosti, jejich užití je častější u kovových součástek, na kovy a plechy. Používají se na tvarové broušení, na kovy jsou tuhá plátna, na ohebný materiál měkká plátna.

Pro broušení do strojů si vyberte široké brusné pásy, obrousíte díky nim velkoplošný materiál na jeden záběr. Úzké brusné pásy se používají na ruční úzkopásové brusky, na broušení desek a kovů.

Dalším vyhledávaným sortimentem v obchodech s brusivy jsou lepidla pro lepení parket, dveří, oken či nábytku. Vyberte si kvalitní polyuretanová lepidla. Lepidla jsou k dostání v různých barvách, bílé, hnědé a natur. Balení je možné zakoupit od 0,5 kg do 30 kg. Při jeho pořízení se informujte o správném užití, vhodném skladování a životnosti lepidla.

Jestliže hledáte odborníky na brusiva, navštivte náš obchod s brusivy, nabídneme Vám brusné pásy od kvalitního italského výrobce Napoleon Abrasives, za velmi dobré ceny. Naši zaměstnanci Vám poradí s výběrem pásů a dalších výrobků, máme bohaté zásoby na skladě a jsme schopni Vaši objednávku rychle vyřídit tak, abyste mohli začít co nejdříve s brusivy pracovat ve svém podniku, či dílně. Pořízením kvalitních brusných pomůcek ušetříte svůj čas i peníze a můžete se v klidu věnovat svému podnikání, či kutilství.