Stěhování strojů jde snadno a rychle, víme jak na to

Potřebujete přesunout svou výrobu do nové haly, nebo do úplně jiného města či státu? Pak se jistě neobejdete bez těžké techniky. Přepravu strojů s ohledem na maximální bezpečnost, zajišťuje společnost Hamák moving, s.r.o. Specialisté na stěhování strojů, výrobních linek, průmyslové montáže, elektromontážní práce pro vás přepraví stroje až do hmotnosti 100 tun.

Jak přestěhovat těžký stroj

Díky rozsáhlému vozovému parku, který je přizpůsobený pro nejnáročnější a nejsložitější přepravu těžkých strojů, nákladu, továrních a energetických prvků, budeme vaším partnerem a garantem bezpečnosti při přepravě. Pro vhodnou realizaci vaší přepravu nabízíme široký a zkušený tým odborníků. Zajistíme nejen bezpečnost přepravy, ale také bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

Jsme připraveni realizovat jakýkoli projekt bez ohledu na jeho složitost a obor podnikání. Disponujeme vysoce vyvinutými metodami a přepravním zařízením přizpůsobeným pro všechny typy továren a zařízení. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili pravidelnou údržbu, výměnu a modernizaci našeho vozového parku. Postaráme se o všechna potřebná povolení a připravíme kompletní přepravní dokumentaci pro dobu přepravy těžkých strojů a nákladů.

Jsme Hamák moving, s.r.o.

Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní přepravou strojů a veškerých technologií ve všech průmyslových odvětvích. Váš stroj přestěhujeme vždy rychle a maximálně efektivně. Uvědomujeme si, že každá přeprava má svá specifika. Každé cestě nejprve předchází důkladné plánování, poté zajistíme odpojení a demontáž stroje. Za pomoci naší těžké techniky váš stroj naložíme a převezeme jej do cílové destinace. I tam se o vše postaráme za vás. Váš stroj opět složíme a uvedeme do provozu. Vše za nejpřísnějších podmínek.

Zavolejte nám, nebo pošlete e-mail a vše zajistíme za vás. Provedeme odborný posudek a návrh nákladů na stěhování vašich strojů. Zaručujeme okamžitou reakci a komplexnost našich služeb. Více se dozvíte na našich internetových stránkách www.hamak.cz.

Stránky