Umělecké kovářství

Zajímá Vás netradiční doplňky do Vašeho domu, bytu či na zahradu? Pokud ano, tak nyní je Vám k dispozici VB Kovářství, které se zabývá uměleckým kovářstvím. Jako nadšenci tohoto starého řemesla, jsme začali s výrobou kovaného nábytku do exteriérů, interiérů a s výrobou kovaných produktů. Naše firma vyniká především kvalitním opracováním jednotlivých kusů, použití osvědčených technologických postupů a zároveň respektujeme přání každého zákazníka.

Umělecké kovářství je dnes velmi oblíbenou záležitostí. Každý produkt si najde svého majitele a lidská fantazie nezná mezí. Kovaný nábytek se hodí do každé místnosti v bytě, na chalupu, do zahrady, ale i do kanceláře.

Nyní můžete svůj obývací pokoj vybavit originálním a stylovým nábytkem Zhotovujeme nábytek jako kované komody, stolky pod TV, sedací soupravy, křesla, stojací lampy, poličky, krbové nářadí a mnoho dalších.

Vaše ložnice už nemusí působit nudně. Dle Vašeho přání vyrobíme kované garnýže, prádelníky, skříně, noční stolky a postele.

Pokud si myslíte, že nemůžete těmito výrobky oživit koupelnu, tak se mýlíte. Oživíme ji kovanými poličky, držáky na toaletní papír, držáky na ručníky i poličky na zrcadla.

Elegantní design a originalita kovaných výrobků dodá Vaší kuchyni nádech stylu Provence a starších dob. Vyrobíme kované stoly, židle, poličky, držáky na hrnce nebo madla ke dvířkům.

Určitě si vyberete i z našich doplňků, jako jsou například kované svícny, domovní čísla, koše na dříví, popelníky nebo vinotéky.

Pro výrobu kovaného nábytku používáme kvalitní železné profily a masivní dřevěné desky. Ze dřeva používáme smrk, borovici, dub, jasan a buk. Mořidla a laky aplikujeme od Kanadské firmy Para. Využívaná mořidla jsou buk, borovice, dub, olše, ořech, jasan, třešeň, bílá a šedá styl Provence.

U nás si určitě vyberete a neprohloupíte. Věříme, že budete spokojeni jako všichni zákazníci doposud. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím mailu či telefonicky. Pro osobní setkání navštivte naší kamennou prodejnu. Více informací naleznete na www.vbkovarstvi.cz.

Těšíme se na Vás!

Kontakt:

Tel.: 777 618 726
Email: obchod@vbkovarstvi.cz

Adresa:

Jamborova 925 , 666 03 Tišnov

IČ: 75666014 , DIČ: CZ8308223825