Umělecké kovářství

Zajímají Vás netradiční doplňky do Vašeho domu, bytu či na zahradu? Pokud ano, mohlo by vás zaujmout umělecké kovářství.

Umělecké kovářství je dnes velmi oblíbenou záležitostí. Každý produkt si najde svého majitele a lidská fantazie nezná mezí. Kovaný nábytek se hodí do každé místnosti v bytě, na chalupu, do zahrady, ale i do kanceláře.

Nyní můžete svůj obývací pokoj vybavit originálním a stylovým nábytkem Zhotovujeme nábytek jako kované komody, stolky pod TV, sedací soupravy, křesla, stojací lampy, poličky, krbové nářadí a mnoho dalších.

Vaše ložnice už nemusí působit nudně. Dle Vašeho přání vyrobíme kované garnýže, prádelníky, skříně, noční stolky a postele.

Pokud si myslíte, že nemůžete těmito výrobky oživit koupelnu, tak se mýlíte. Oživíme ji kovanými poličky, držáky na toaletní papír, držáky na ručníky i poličky na zrcadla.

Elegantní design a originalita kovaných výrobků dodá Vaší kuchyni nádech stylu Provence a starších dob. Vyrobíme kované stoly, židle, poličky, držáky na hrnce nebo madla ke dvířkům.

Určitě si vyberete i z našich doplňků, jako jsou například kované svícny, domovní čísla, koše na dříví, popelníky nebo vinotéky.

Pro výrobu kovaného nábytku používáme kvalitní železné profily a masivní dřevěné desky. Ze dřeva používáme smrk, borovici, dub, jasan a buk. Mořidla a laky aplikujeme od Kanadské firmy Para. Využívaná mořidla jsou buk, borovice, dub, olše, ořech, jasan, třešeň, bílá a šedá styl Provence.

U nás si určitě vyberete a neprohloupíte. Věříme, že budete spokojeni jako všichni zákazníci doposud.